Mu Mammu veebipoe müügitingimused


ÜLDINFO


Käesolevad müügitingimused kehtivad Cubed Activity OÜ veebipoest mumammu.eu tellitud toodete ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Cubed Activity OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Klient”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Kliendi poolt ja tellimuse kinnitus on saadetud Kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Kõik hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu. Müüjal on õigus kaupade ja transpordi hinda ette teavitamata muuta.


KAUBA KOHALETOIMETAMINE


Alates ostukorvi summast 30€ on transport kliendile tasuta. Kui veebipoe esilehel kuvatav transpordihind on odavam müügitingimustes nimetatud summast, siis kohaldub kliendile soodus- (kampaania) hind.

Transpordilahendused Eesti piires

 Omniva pakiautomaat

Pakiautomaadist saad paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas.

Paki saad kätte personaalse uksekoodi abiga, mis edastatakse SMS-i teel. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk. Pakki hoitakse pakiautomaadis kuni 7 päeva.

Tarneaeg kuni 3 tööpäeva. Hind 3,48€ saadetise kohta.

Itella SmartPOSTi pakiautomaat

Paki saad kätte personaalse uksekoodi abiga, mis edastatakse SMS-i teel. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk. Pakki hoitakse pakiautomaadis kuni 7 päeva.

Tarneaeg kuni 3 tööpäeva. Hind 3,48€ saadetise kohta.

Transpordilahendused väljaspool Eestit

Kui klient soovib saada pakki väljaspool Eestit, siis tuleb tellimus edastada e-posti aadressile info@mumammu.eu . Tellimuse mahtu arvestades saadetakse Kliendile kinnitamiseks transpordihind soovitud sihtkohta.


MAKSMINE


Pangalingi makse teostamine toimub väljaspool veebipoe keskkonda Maksekeskus AS vahendusel.

Võimalikud pangalingid on: 

 

PayPal on väga turvaline keskkond, kus on võimalik nii saata kui ka vastu võtta on-line makseid, nii eraisikutel kui ka firmadel. Teenus on mugav ning soodne. Vajalik on e-posti aadressi olemasolu. PayPali võrgustik on üles ehitatud pangakontode ja krediitkaartide süsteemile, luues reaalajas piirideta makselahenduse. PayPal on kujunenud üheks juhtivaks keskkonnaks maksete sooritamisel, mida tunnustab ka eBay.

 


KAUBA TAGASTUSÕIGUS


Kauba tagastusõigus on 14 päeva päeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast. Tagastatav pakend peab olema avamata ja kahjustamata.

Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Kauba tagastamise soov tuleb saata e-kirja teel info@mumammu.eu

Tagastamise avalduses tuleb ära märkida järgmised andmed:

Kliendi nimi

Tellimuse number

Tellimuse kättesaamise kuupäev

Tagastatava kauba kirjeldus (nimetus) ja kogus

Tellimusest taganemisel kannab Müüja Kliendile raha tagastatud kauba eest samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 14 tööpäeva jooksul alates taganemisteate saamisest. Müüja võib keelduda tagasimakse tegemisest seni, kuni tagastatav kaup on tagasi saadetud.


PRIVAATSUS


Kliendi isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel või kauba edastamiseks transpordifirmale.

Registreerudes kliendiks annab Klient nõusoleku saada otsepostitusi (uudiskirjad ja pakkumised) registreerumisel sisestatud e-posti aadressile.  Kliendil on alati õigus otsepostitustest keelduda saates vastavasisulise e-kirja aadressile info@mumammu.eu


VÄÄRAMATU JÕUD


Müüja ei vastuta kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada ning mille saabumist Müüja ei näinud ette ega saanud ette näha (vääramatu jõud).


PÜSIKLIENDIPROGRAMM


Pärast esimest ostusooritust läbi veebipoe saab registreerunud klient personaalse sooduskupongi koodi, mis annab igal järgneval ostul 5% soodustust ostukorvi maksumusest. Kupongi kood tuleb korduvalt sisestada igal ostu korral. Lisasoodustus ei kehti sooduskampaania toodetele.