Makse-ja tarnetingimused

MAKSMINE

Internetipangalinkide puhul on makse saajaks Maksekeskus AS, keda Müüja on volitanud enda nimel makseid vastu võtma. Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötlejale Maksekeskus AS.

Võimalikud pangalingid on:

 

PayPal on väga turvaline keskkond, kus on võimalik nii saata kui ka vastu võtta on-line makseid, nii eraisikutel kui ka firmadel. Teenus on mugav ning soodne. Vajalik on e-posti aadressi olemasolu. PayPali võrgustik on üles ehitatud pangakontode ja krediitkaartide süsteemile, luues reaalajas piirideta makselahenduse. PayPal on kujunenud üheks juhtivaks keskkonnaks maksete sooritamisel, mida tunnustab ka eBay.

KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Alates ostukorvi summast 30€ on transport kliendile tasuta. Kui veebipoe esilehel kuvatav transpordihind on odavam müügitingimustes nimetatud summast, siis kohaldub kliendile soodus- (kampaania) hind.

 

Transpordilahendused Eesti piires

 

Omniva pakiautomaat

Pakiautomaadist saad paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas. Paki saad kätte personaalse uksekoodi abiga, mis edastatakse SMS-i teel. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk. Pakki hoitakse pakiautomaadis kuni 7 päeva. Tarneaeg kuni 3 tööpäeva. Hind 3,59€ saadetise kohta.

 

Itella SmartPOST pakiautomaat

Paki saad kätte personaalse uksekoodi abiga, mis edastatakse SMS-i teel. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk. Pakki hoitakse pakiautomaadis kuni 7 päeva.

Tarneaeg kuni 3 tööpäeva. Hind 3,59€ saadetise kohta.

 

Transpordilahendused väljaspool Eestit

Kui klient soovib saada pakki väljaspool Eestit, siis tuleb tellimus edastada e-posti aadressile info@mumammu.eu . Tellimuse mahtu arvestades saadetakse Kliendile kinnitamiseks transpordihind soovitud sihtkohta.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul peale arve laekumist.
Paki saatmine mujale Euroopasse 8 tööpäeva jooksul peale arve laekumist. Transpordihind eelnevalt kokkuleppel, vastav info lisada tellimisel kommentaari lahtrisse.